Na świecie

Pinturas Montó wciąż się rozwija zdobywając nowe rynki, takie jak Ameryka Południowa i Łacińska, Afryka, Azja czy Europa. W trakcie realizacji inwestycji dostarczamy Państwu wszelkich niezbędnych informacji technicznych i rynkowych aby uzyskać najlepszy efekt. Utrzymujemy bliski i bezpośredni kontakt z klientem w celu określenia jego potrzeb, opracowania rozwiązań i osiągnięcia pełnej satysfakcji. Spersonalizowane relacje z każdym klientem dają możliwość wzajemnego nauczania/uczenia się. Koncepcja nazywamy „jeden na jednego”.

Production and logistics

„W roku 1961 zacząłem produkować farby w moim domu. Wysiłek wielu lat ciężkiej pracy dał rezultat, który jest dziś znany jako Pinturas MONTO”. Mr Clemente Martín

Pionier w produkcji prostych farb o spoiwie organicznym wkrótce rozwinął świat nowoczesnych wyrobów zmywalnych na bazie polimerów i lateksu jednocześnie koncentrując się na ich walorach dekoracyjnych.
W roku 1996 firma Pinturas MONTO przeniosła się do swej obecnej lokalizacji w Marines niedaleko Walencji. W obiektach produkcyjnych o łącznej powierzchni 46 000 m2 rozpoczęła się produkcja ekologicznych farb w ilości powyżej 200 000 litrów rocznie.

W ostatnich latach firma Pinturas MONTO przechodzi wielki rozwój i ekspansję czego wynikiem jest osiągnięcie pozycji międzynarodowego producenta farb o najwyższej jakości według najnowocześniejszych technologii. Obecnie marka Pinturas MONTO jest pozycjonowana na rynku jako lider w dziedzinie farb dekoracyjnych.

Ważne linki do strony hiszpańskiej


Sklepy w Hiszpaniiwww.tiendasmonto.es

Linia profesjonalnych farb dla przemysłu

Marka farb ekologicznych do ochrony i dekoracji drewna, metali i innych powierzchni

www.creabymonto.com

Marka najbardziej kreatywnych wyrobów na rynku

Aby odnowić każdy rodzaj materiału

Aby odnowić każdy rodzaj powierzchni